Środa, 2018-01-24

Święto Edukacji Narodowej

Jesteś tu: » Strona główna » Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej

W piątek 13 października 2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątnicy obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie z różnych klas pod opieką nauczycieli p. Agaty Sasak, p. Renaty Łuczak-Moczydłowskiej i p. Marty Krajewskiej przygotowali piękny program artystyczny.

O oprawę muzyczną zadbał p. Piotr Komorowski razem ze swoim chórem, o dekoracje zaś – p. Justyna Kryspin-Żmuda. Nie brakowało wesołych i wzruszających wierszy i piosenek ukazujących trud pedagogicznej pracy. Głos zabrała również pani dyrektor Urszula Jarominiak, która podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i serce wkładane w wychowanie młodego pokolenia. W tym szczególnym dniu nie brakowało życzeń i kwiatów dla wszystkich pedagogów.

A.Sasak