Środa, 2018-01-24
Felicji, Roberta

Warto pomagać - Po prostu paczka.

Jesteś tu: » Strona główna » Warto pomagać - Po prostu paczka.

Warto pomagać - Po prostu paczka.

Tradycją naszej szkoły jest pomaganie potrzebującym. Jak co roku uczniowie przynosili to, czym mogli wspomóc innych. Znalazły się m.in.: cukry, kasze mąki, zabawki itd. Dodatkowo, dzięki loterii świątecznej udało nam się zebrać fundusze na zakup artykułów chemicznych typu proszki, płyny do płukania tkanin itp. Ten rok okazał się obfity w okazaną pomoc innym. Paczki były naprawdę duże, a ich wartość to około 500 zł każda.

W okresie świątecznym pamiętamy o potrzebujących i wspólnie ich wspieramy.

Dziękujemy wszystkim,którzy włączyli się w zbiórkę. Serdeczne podziękowania składamy państwu Karwowskim, którzy podarowali słodkie upominki. Uczniom, rodzicom i pracownikom naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

A.Strumiłowska