Środa, 2018-01-24
Felicji, Roberta

"Nauczyciel innowator" - sukces nauczyciela Naszej Szkoły

Jesteś tu: » Strona główna » "Nauczyciel innowator" - sukces nauczyciela Naszej Szkoły

"Nauczyciel innowator" - sukces nauczyciela Naszej Szkoły

29 listopada 2017r. Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs „Nauczyciel – Innowator”. Celem przedsięwzięcia było wyłonienie nauczycieli, którzy opracują najlepsze scenariusze zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem technologii informacyjno – komunikacyjnych. Warunkiem uczestnictwa było przygotowanie krótkiego filmu przedstawiającego scenariusz zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem TIK.

29 grudnia 2017r. MEN ogłosiło wyniki konkursu. Laureatem w województwie podlaskim została nauczycielka Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Piątnicy, pani Magdalena Gorzęba. Podczas uroczystej gali  finałowej w Warszawie, w lutym 2018 otrzyma ona tytuł „ Nauczyciela – Innowatora” oraz nagrodę rzeczową Ministra Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.